مدیر عامل شرکت راه‌آهن از بهره‌برداری از ۱۱۱ کیلومتر خط ریلی در شهریورماه و به مناسبت هفته دولت خبر داد.

بهره‌برداری از ۱۱۱ کیلومتر خط ریلی در شهریورماه

سید میعاد صالحی مدیر عامل شرکت راه‌آهن صبح امروز در مراسم بهره‌برداری از سالن و سکو ویژه قطارهای حومه‌ای تهران_ری_ورامین_پیشوا_گرمسار اظهار کرد: دولت سیزدهم حمل‌ونقل ریلی را در اولویت خود قرار داده و شرکت راه‌آهن در دو حوزه ریلی مسافری وباری ایفای نقش می‌کند که در همین راستا امروز سالن و سکوی قطار حومه‌ای تهران_گرمسار همراه با امکانات مناسبی برای مسافران به بهره‌برداری رسید.
مدیر عامل شرکت راه‌آهن خاطر نشان کرد: طرح کلانی در حوزه مسافری و احداث خطوط در دست اجرا داریم که بخشی از آن قطارهای حومه‌ای و ایستگاه‌های آن‌ها و بخش دیگر نیز افزایش امکانات قطارها و تعداد آن‌هاست.  
صالحی گفت: در دولت های گذشته قطارهای مسافری به طور کامل به بخش خصوصی واگذار شده و شرکت راه‌آهن در حال پیگیری این موضوعات است تا این قطارها از لحاظ تجهیزات سرمایش و گرمایش مشکلی نداشته باشند.
وی با بیان اینکه در طرح کلان راه‌آهن کل کشور، مسیر برقی سازی مسیر تهران_مشهد شامل ۵۰ درصد مسافران حال حاضر ریلی در حال تصمیم‌گیری است، افزود: اضافه کردن خط سوم و چهارم در این مسیر با بیش از ۹۰ درصد زیرسازی همراه بوده و در حال تکمیل است.

منبع: mrud.ir

#sarirlogistic #sarirlogistics #logistics #logisticsmanagement #logisticscompany #logisticssolutions #logisticsjobs #railway #railways #news #iran #privatesector

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا